Корпоративна філософія

Системність

Ми завжди ретельно аналізуємо ситуацію та максимально враховуємо всі чинники, які на неї впливають. Наша методика є науково обґрунтованою, а система роботи відпрацьована до дрібниці з урахуванням нашого багаторічного досвіду. Ми завжди пропонуємо тільки ті рішення, які сприяють досягненню довгострокових репутаційних цілей.

Надійність

Ми завжди виключно відповідально ставимося до виконання робіт для наших Клієнтів. Якщо є нагальна потреба, ми не чекаємо на завершення необхідних бюрократичних процедур, а стаємо до праці. Всі вимоги клієнтів щодо збереження конфіденційності ми ретельно виконуємо, і є не тільки надійним партнером, але й довіреним радником.

Сміливість

Ми вважаємо, що здорові стосунки з Клієнтом завжди побудовані на чесності. Отже, ми відверто говоримо, якщо вважаємо певне рішення хибним. Ідеї, які ми пропонуємо, можуть здаватися провокативними та нестандартними або ж, навпаки, консервативними й обережними, але за ними завжди стоїть холодний розрахунок і чітке розуміння репутаційних цілей Клієнта.

Залученість

Для нас органічно бути в одному човні з нашими клієнтами. Ми завжди поруч, якщо потрібно. Спираючись на свій досвід, ми завжди готові проактивно пропонувати рішення навіть тих проблем, які ще не виникли, однак можливі.

Довіра

Довіра Клієнтів до нас є безцінною – ми працюємо заради того, щоб виправдати її. Для нас немає дрібниць і другорядних проєктів – все, що доручено Клієнтом, заслуговує на увагу та відповідальне ставлення. Тому ми подекуди готові ставати до роботи ще до формального підписання контракту. Через це наші клієнти працюють з нами роками як із перевіреним партнером і довіреним радником, який завжди поруч.

Вплив на світ

Ми живемо та працюємо у спільному світі. І ми хочемо бачити його людяним і безпечним. Наша відданість гуманістичним ідеалам реалізується як через наші власні соціальні ініціативи pro bono, так і через соціальні проєкти наших клієнтів.

PR-Service: Наші правила

Кожна агенція з часом випрацьовує власні правила існування та бізнесу. Хтось називає це філософією, хтось – почерком, кодексом чи ідеологією. Хай там як, але ці правила визначають нас і наш світогляд.

Репутація

Ми працюємо тільки з тими, хто розуміє цінність репутації та важливість управління нею. Це стосується і клієнтів, і людей, які приходять до нас у команду.

WIN-WIN

Ми переконані, що win-win підхід забезпечує найкращі результати. Коли від проєкту виграють усі, то кожна ланка зацікавлена в якості.

Дії

Ми керуємося здоровим глуздом, тому вміємо обґрунтовувати свою точку зору, в тому числі чому варто вдатися до тих чи інших дій і чому це стільки коштує.

Команда

Ми працюємо в команді. Це стосується не тільки співробітників, але й клієнтів і партнерів. Допоки ми об’єднані завданням – у нас спільна мета, а отже, немає розділення на «ми» та «вони».

Нам потрібні однодумці

PR-Service Agency не шукає співробітників «з 9 до 17» і «скажіть, що робити». Нам потрібні однодумці.

Тих, хто розділить з нами наші правила. Тих, хто готовий брати й ініціативу, й відповідальність. Тих, хто готовий приходити на допомогу та просити про неї за потреби. І наостанок: нам все одно який у вас диплом.

Вже готові до підвищення цінності вашого бренду?