Фахівці PR просять колег не брати участь в інформаційних кілерських механізмах проти власного народу

Андрій Ротовський, Денис Богуш, Олена Деревянко, Олег Медведєв, Анна Сюч закликали усіх фахівців PR України не брати участь в інформаційних кілерських механізмах проти власного народу. Про це йдеться у відкритому листі.

Також піарники та політтехнологи просять колег не виконувати замовлень, які порушують принципи Етичного кодексу фахівця зі зв'язків із громадськістю України.

"Дезінформація та фейк-атаки, кібертероризм проти ЗМІ, політиків, інсталяції масових заходів, локальні війни проти мирних демонстрантів: за спинами тих, хто розігрував ці карти, на жаль, стоять і люди, які називають себе «фахівцями PR», «політтехнологами». PR немає нічого спільного з інструментами "війни всіх проти всіх", яку нав'язують Україні. PR у  демократичних країнах - інструмент формування довіри, діалогу, - йдеться у заяві, - Тому ми закликаємо фахівців зі  зв'язків із громадськістю усвідомити власну відповідальність за дії проти народу. У час інформаційної прозорості нічого не можна приховати і прізвища тих, хто був включений у інформаційні кілерські механізми репресій проти власного народу дуже скоро будуть оприлюднені».

Ініціатори відкритого листа закликають фахівців галузі, які поділяють думки, викладені у листі, додати свій підпис та поширити його всіма доступними засобами.

Наводимо текст листа повністю:

"Відкритий лист до всіх фахівців PR України

Шановні колеги!

На наших очах реалізується найгірший сценарій розвитку України, метою якого є знищення свободи, демократії, національний розбрат та штучне розколювання країни. Співавторами цього сценарію є не тільки політики, але й ті фахівці комунікаційної галузі, які так чи інакше включені у розробку, запуск та каталізацію деструктивних процесів.

Дезінформація та фейк-атаки, кібертероризм проти ЗМІ, політиків, інсталяції масових заходів, локальні війни проти мирних демонстрантів: за спинами тих, хто  розігрував ці карти, на жаль, стоять і люди, які називають себе "фахівцями PR", "політтехнологами". PR немає нічого спільного з інструментами "війни всіх проти всіх", яку нав'язують Україні. PR у демократичних країнах - інструмент формування довіри, діалогу.

Тому ми закликаємо фахівців зі зв'язків із громадськістю усвідомити власну відповідальність за дії проти народу. У час інформаційної прозорості нічого не можна приховати і прізвища тих, хто був включений у інформаційні кілерські механізми репресій проти власного народу дуже скоро будуть оприлюднені. Це може спричинити репутаційну кризу фаху "зв'язків із громадськістю". Тому це й відповідальність кожного за професію, за її подальшу долю. Ми пропонуємо підтримати це звернення всім фахівцям галузі зв'язків із громадськістю в Україні.

Нехай воно стане пересторогою для тих, хто ще не зробив фатальних кроків та не пов'язав себе кров'ю, пролитою на Майдані чи іншими подібними провокаціями, незалежно від того, хто є їх ініціатором. Ми повинні чесно дивитися в очі рідним та друзям та мати чисту совість.

Не виконуйте замовлень, які порушують принципи Етичного кодексу фахівця зі зв'язків із громадськістю України!

Пропонуємо всім фахівцям галузі, які поділяють думки, викладені у листі, додати свій підпис та поширити його всіма доступними засобами, насамперед у Фейсбуці, а також через ЗМІ.

Варіант листа з вашим підписом просимо надіслати на адресу aarotovskiy@gmail.com для створення загальнонаціонального списку підтримки".

«Телекритика»

http://www.telekritika.ua/kontent/2013-11-30/88049